ELMOT SERWIS

22-440 Krasnobród, ul. Szkolna 6

tel. 730 142 964, email: elmotserwis@gmail.com
Elmot Serwis - Tuning - ul. Szkolna 6, 22-440 Krasnobród
tel.: 730 142 964
ELMOT SERWIS 22-440 Krasnobród, ul. Szkolna 6
ELMOT SERWIS
22-440 Krasnobród, ul. Szkolna 6
tel.: 730 142 964

Hamownia

Zbadaj moc swojego samochodu!
Zapraszamy do sprawdzenia osiągów swojego samochodu na nowej hamowni podwoziowej!

Zawory EGR

Popsuty zawór EGR?
Usuwanie, czyszczenie, regeneracja, naprawa zaworu EGR.
Sonda nox

W naszym profesjonalnym warsztacie samochodowym instalujemy także systemy sprawiające, że auta stają się bardziej przyjazne dla środowiska i spełniają określone normy emisji spalin. Dla kierowcy takie rozwiązanie, jakie gwarantuje sonda NOx, nazywana też czujnikiem tlenków azotu, oznacza mniejsze spalanie paliwa, nawet do dwudziestu procent. Właśnie sonda NOx wykazuje największą niezawodność w trakcie regeneracji katalizatorów magazynujących paliwo.

Omawiany czujnik dostarcza do układu sterowania samochodu informacji o aktualnym stężeniu tlenu i tlenków azotu, z tej też przyczyny wykorzystywany jest do nadzorowania racy katalizatora tlenków azotu, upraszczając procedurę regenerację. Z całym tym zagadnieniem, jakie obejmuje sonda NOx, zapoznają Państwa nasi specjaliści od silników, którzy dogłębnie przestudiowali ten temat. Dla kierowców, dla których ekonomiczność jazdy jest najważniejsza, proponujemy także profesjonalny ECO Tuning. Podwyższając nieznacznie moc silnika oraz moment obrotowy zapewniamy bardziej dynamiczną jazdę przy spalaniu niższym nawet o dziesięć procent.

ECO Tuning wykonujemy poprzez sterownik silnika lub złącze diagnostyczne. Na wykonaną usługę dajemy aż trzy lata gwarancji, nie wszystkie warsztaty samochodowe są tak pewne jakości oferowanych usług, jak my. Od klienta zależy czy na przeprowadzony tuning wystawimy certyfikat potwierdzający autentyczność zainstalowanego programu w sterowniku silnika.

Nasz zespół doświadczonych mechaników i specjalistów do spraw silników diesel i benzynowych w zakresie poruszanej tematyki odbył wszystkie możliwe oferowane na terenie naszego kraju szkolenia i będzie najlepiej wiedział, jakie rozwiązanie dobrać do Państwa potrzeb. Na każdy montowany w naszym warsztacie element, nasi dostawcy oferują nawet do trzech lat gwarancji, dotyczy to także omawianego czujnika.

Dodatkowo zapewniamy bezpłatną wymianę oleju, najwyższy standard usług oraz możliwość wystawienia faktury VAT. Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej usługi.

Otwarte:


Poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00
Sobota - nieczynne

Gdzie chiptuning?


Elmot Serwis
ul. Szkolna 6, 22-440 Krasnobród
woj. lubelskie

tel.: 730 142 964
e-mail: elmotserwis@gmail.comPokaż ELMOT SERWIS na większej mapie