ELMOT SERWIS

22-440 Krasnobród, ul. Szkolna 6

tel. 730 142 964, email: elmotserwis@gmail.com
Elmot Serwis - Tuning - ul. Szkolna 6, 22-440 Krasnobród
tel.: 730 142 964
ELMOT SERWIS 22-440 Krasnobród, ul. Szkolna 6
ELMOT SERWIS
22-440 Krasnobród, ul. Szkolna 6
tel.: 730 142 964

Hamownia

Zbadaj moc swojego samochodu!
Zapraszamy do sprawdzenia osiągów swojego samochodu na nowej hamowni podwoziowej!

Zawory EGR

Popsuty zawór EGR?
Usuwanie, czyszczenie, regeneracja, naprawa zaworu EGR.
Filtr fap dpf adblue scr

Zastanawiasz się gdzie mógłbyś serwisować auto, aby wszystkie możliwe usługi były wykonywane w najwyższym standardzie, bez obawy o uszkodzenie silnika lub innych jego systemów? Jeśli tak, to koniecznie musisz sprawdzić możliwości firmy V-tuning, która zajmuje się profesjonalnym serwisowaniem aut od najpopularniejszych marek, które jeżdżą po polskich drogach.

Do często realizowanych usług należy serwisowanie takich podzespołów jak filtr fap dpf, adblue scr, które są odpowiedzialne za realizację procesu wydalania cząsteczek stałych, w sposób ekologiczny, przewidziany przez ustawodawcę jak i normy europejskie. Jednak jako doświadczony kierowca, doskonale wiesz jakie trudności w dobrej eksploatacji auta przysparzają Ci urządzenia takie jak filtr fap czy adblue.

Nieustanne zapychanie się filtrów jest prawdziwą zmorą nie tylko właścicieli aut, ale silnika i całego systemu wydalania spalin. Dlatego nasza firma proponuje swoim klientom proces regeneracji filtrów dpf lub scr jak i usługę polegającą na wyłączeniu ich w sposób bezpieczny, bez narażania auta na poważne komplikacje związane z późniejszą eksploatacją. Cały proces wyłączania, jest przeprowadzany za pomocą oryginalnego oprogramowania, który skutecznie zmodyfikuje pracę silnika. Ten niełatwy proces jest realizowany poprzez złącze diagnostyczne, ewentualnie specjalista wykorzysta do tego celu sterownik silnika. Gdy wszystko zakończy się pomyślnie, filtr jest wycinany lub usuwany mechanicznie. Na potwierdzenie dokonanych czynności, na życzenie klienta wystawiamy specjalny certyfikat potwierdzający to, iż filtr fap dpf,adblue scr, który potwierdza oryginalność zainstalowanego sterownika.

Po wykonanej usłudze, już nie będziesz musiał martwić się, tym, że zapchany filtr uszkodzi silnik czy nie wyczyszczony w odpowiednim czasie, narazi Cie na spore koszta zawiązane z jego wymianą. Ponadto, koszta utrzymania auta, zmniejszą się diametralnie! Oddając samochód do naszego serwisu, możesz liczyć na pełne zaangażowanie z naszej strony w realizowane zlecenie. Jesteśmy tak pewni naszych usług, że dajemy na nie trzy lata gwarancji!

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i zacznij lepiej wykorzystywać możliwości swojego auta!

Otwarte:


Poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00
Sobota - nieczynne

Gdzie chiptuning?


Elmot Serwis
ul. Szkolna 6, 22-440 Krasnobród
woj. lubelskie

tel.: 730 142 964
e-mail: elmotserwis@gmail.comPokaż ELMOT SERWIS na większej mapie