ELMOT SERWIS

22-440 Krasnobród, ul. Szkolna 6

tel. 730 142 964, email: elmotserwis@gmail.com
Elmot Serwis - Tuning - ul. Szkolna 6, 22-440 Krasnobród
tel.: 730 142 964
ELMOT SERWIS 22-440 Krasnobród, ul. Szkolna 6
ELMOT SERWIS
22-440 Krasnobród, ul. Szkolna 6
tel.: 730 142 964
Chiptuning
Chiptuning to elektroniczne zwiększenie mocy silnika samochodu.
Katalog przyrostu mocy

Każdy kierowca chce cieszyć się jak najsprawniejszym pojazdem, który będzie mu służył przez kilka ładnych lat. Dlatego warto wprowadzić modyfikacje w aucie, które zwiększą jego wydajność oraz zmniejszą poziom wytwarzanych zanieczyszczeń. W takim wypadku chiptuning i eko tuning, są rozwiązaniami jak najbardziej dla Ciebie! Zastanawiasz się jednak czy bezpiecznym posunięciem jest zwiększanie mocy silnika, skoro producent ustawia ją fabrycznie? Owszem warto! Moc obrotowa jest zmniejszana z dwóch powodów. Pierwszy ma wymiar praktyczny, gdyż zapobiega to szybkiej eksploatacji silnika natomiast drugi wynika z przepisów prawa. W Europie Zachodniej wszelkie opłaty za auta mają ścisły związek z mocą silnika jaki w nich pracuje. Im silnik ma większą moc obrotową tym właściciel, musi więcej zapłacić. Dlatego np. marki niemieckie posiadają ustawiony fabrycznie mniejszą moc w porównaniu do marek amerykańskich czy japońskich, mimo, iż silniki są równie wydajne. Owe zwiększanie możliwości samochodu za pomocą chiptuning, ma jedynie sens w sprawdzonych serwisach, które posiadają sprawdzony do wykonywania takiej usługi sprzęt a przede wszystkim odpowiednie oprogramowanie. Firma V-tuning jest doskonale przygotowana do wykonywania wszelkich prac związanych z zwiększeniem wydajności Twojej maszyny. Specjaliści w fachowy sposób podniosą możliwość pracy silnika, nie narażając go na uszkodzenie. Kolejną ważną usługą oferowaną przez spółkę jest eko tuning, który sprawi, że auto będzie funkcjonowało bardziej dynamiczne a spalanie zostanie zmniejszone o 10 procent. Wprowadzenie takiej regulacji, pomoże Ci cieszyć się doskonałą jakością pracy Twojego auta, jaką jeszcze do tej pory nie znałeś. Wszystkie proponowane działania mają na celu uwolnić potencjał auta, który przy zakupie od producenta musi być zmniejszony choćby tylko z przedstawianych wyżej powodów. Właściciel już może pozwolić sobie na zastosowanie wszelkich zabiegów, które sprawią, iż będzie bardziej zadowolony z zakupu. Dzięki nam, zyskujesz możliwość zrealizować usługę na oryginalnym oprogramowaniu, które po przejechaniu 10 000 km od chwili przeprowadzenia tuninu, nie spowoduje uszkodzenia auta. Każdemu klientowi, który wykona u nas chiptuning i eko tuning, wystawiamy specjalny certyfikat, potwierdzający oryginalność zainstalowanego sterownika. Ponadto dajemy 3 lata gwarancji na nasze usługi, gdyż tak mocno jesteśmy pewni jakości wykonywanej przez nas pracy. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i ustal zasady dokładnej współpracy!
Dlaczego warto nas wybrać?
Inne firmy pracują na pirackim oprogramowaniu, co może spowodować uszkodzenie komputera pojazdu po 10 000 km. My działamy na oryginalnym oprogramowaniu i samochody modyfikowane u nas nie ulegają awariom.
Ważne: Nie wszystkie warsztaty potrafią to zrobić profesjonalnie, my to potrafimy i udzielamy 3 lata gwarancji!

Chiptuning pozwoli Ci odkryć Twój samochód na nowo - szybszy, sprawniejszy, palący mniej paliwa. Chiptuning polega na wykorzystaniu rezerw, jakie zostawił producent Twojego auta.
Fabryka celowo obniża osiągi silnika, aby zabezpieczyć go przed awarią w wyniku niewłaściwej eksploatacji: bywa zasilany paliwem złej jakości, a używane materiały eksploatacyjne są nie wymieniane w terminie. Ponadto opłaty za samochody w Europie Zachodniej są uzależnione od mocy silnika, stąd większość aut oferowanych na rynku niemieckim ma mniejszą moc niż ich odpowiedniki na rynek japoński czy amerykański - choć mają taki sam moment obrotowy.

Wszystkie zabiegi dokonywane są przez złącze diagnostyczne saqmochodu lub sterownika silnika.

Otwarte:


Poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00
Sobota - nieczynne

Gdzie chiptuning?


Elmot Serwis
ul. Szkolna 6, 22-440 Krasnobród
woj. lubelskie

tel.: 730 142 964
e-mail: elmotserwis@gmail.comPokaż ELMOT SERWIS na większej mapie